ADS Web Tasarım & Reklam Ajansı

Garantili Profesyonel Hizmet

E-Ticaret Sitesi Kurulum | E-Ticaret Sitesi Fiyatları

profesyonel web tasarım (2)

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti

E-Ticaret Sitesi Kurulum – E-Ticaret Sitesi Fiyatları – E ticaret sitesi fiyatları – e ticaret sitesi fiyat – e ticaret sitesi satın al.

Profesyonel E-Ticaret sitesi kurulum hizmeti vermekteyiz.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde internet kullanımı hızla artmakta. Bu sebepten dolayı insanlar alış veriş yapmak için E Ticaret sitelerini kullanmaktadır.

Sizleri çok uygun fiyatlara E Ticaret sitesi sahibi yapıyorum. Her satış sektörüne uygun tasarımlarımla, sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum.

Fiyat politikamız üstte belirtilen tablo içerinde yer almaktadır. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde;

* Sanal pos (pakete göre değişmektedir)
* Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ve bir çok özellik bulunmaktadır.

Kurduğum E-Ticaret siteleri; Google ve diğer arama motorlarına tamamen uyumludur. Bu sayede sitenizi SEO konusunda diğer rakiplerinize göre bir kaç adım önde olacak. Site içi SEO ayarları e ticaret paketi fark etmeksizin profesyonelce uygulanmaktadır.

Tasarımlarımız tamamı Mobil Uyumlu (Responsive) kodlama yapısına sahiptir. Bu özellik ile siteniz, cihaz fark etmeksizin her cihazın boyutuna göre şekil alır. Resimler, menüler, yazılar vb. ögeler cihaza göre şekil aldığından dolayı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılara kolay ve pratik bir deneyim sağlayacaktır.

E Ticaret paketlerimizden faydalanmak için iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

Yaklaşık 15 yıl kadar sosyal medya araçları ve web siteleri üzerinden alışveriş yapabilmekteyiz. Bunun günümüzde çok daha fazla artmasının bir çok sebebi bulunmakta. Bu sebeplerin başında; insanların artık hem gelişen teknolojiye hem de yoğun hayat maratonuna uyum sağlamaya çalışmasıdır. E ticaret siteleri sayesinde alışveriş yapmak çok daha kolaydır.

web-tasarim-banner1.2.1 (1)

E-ticaret üzerinden neler alınabilir?

Bu soru ile oldukça sık karşılaşmaktayız. E- ticaret sistemi 1995 yılında ortaya çıkmıştır ve günümüze gelene kadar sürekli gelişme göstermiştir. E-Ticaret ile her türlü ihtiyacınızı dijital ortamlardan karşılayabiliyoruz.
Örnek verecek olursak;
 • Arabaların satışları,
 • Giyim,
 • Market ihtiyaçlarınızı,
 • Elektronik eşyalar,
 • Müzik aletleri,
 • Birçok marka ve butiğin ürünlerini,
 • Çocuk ürünlerini,
 • Mobilyaları,
 • Kırtasiye ürünlerini,
 • Alt yapı malzemelerini,
 • Doğal ürünleri,
 • Süs eşyalarını,
hediyelik eşyalarını vb. Kısacası günlük hayatımızda ihtiyacımız olan her şeyin internet üzerinden satışı yapılmaktadır. Bu dijital ortamın hepsine de E- Ticaret diyoruz.
Kullanıcı sayılarının artması ve internetin yaygınlaşmaya başlaması ile 1995 yılını bulmuştur. Bu dönemde E- ticaret adını almış ve birçok sektör hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde kullandığımız e- ticaret siteleri bu halini ilk olarak 1997 yılında almıştır. Bu yıl bu hizmeti veren sektörler iki katına çıkmıştır. Ek olarak, pazarlama, sigorta, butikler, eşya satışı yapan marketler gibi alanlar da e ticaret ile girişimciliğe başlamıştır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

E ticaret sitesi fiyatları da hazır e- ticaret sitesi ise daha uygun olabilmektedir. Piyasada fiyatlar ortalama 9000-100.000 Türk lirasından başlamaktadır.

E Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum.

İnsanlar fiyat ve kargo avantajından dolayı artık ürünlerini internetten almayı tercih ediyor. Her geçen yıl internetten alışveriş yapılma oranı kat ve kat artıyor. Durum böyle olunca e-ticaret insanlara güzel paralar kazanma fırsatı yaratıyor. E-ticaret sitesi kurmak düşük bütçeler ile büyük paralar kazanma kapısını insanlara açıyor. Web sitesi aracılığı ile binlerce müşteriye kolayca ulaşılabilir ve ürünlerinizi tüm dünyaya satabilirsiniz.

web tasarım

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Ürünlerini daha hızlı satmak için e ticaret sitesi kurmak istiyorum diyorsanız çok doğru bir yolda olduğunuzu söyleyebilirim. E ticaret sayesinden web sitenize gelen kullanıcılara tüm ürünlerinizi sergileyebilir dükkân kirası ve belli bir bölgeye bağlı kalmaktan kurtulabilirsiniz. Kolay adımlarla sizde internetten satış yapmaya başlayabilir ve bunun getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

• Aldığın ürünün kapına gelmesi,
• Daha uygun fiyata satın alabilme imkânı,
• Kolayca ürünleri karşılaştırabilme fırsatı,

Bu gibi birçok sebep internetten alışverişi diğer türlü alışveriş yöntemlerinden ayırdı. Sizde e ticaret sitesi kurarak bu büyük pastadan payınızı alabilirsiniz. Üstelik dükkân açmak gibi büyük paralar harcamanıza gerek yok.

Sitenizi yaptırdıktan sonra gerekli seo ve reklam çalışmaları ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz sitenizden 7 gün 24 saat alışveriş yapabilir bu da size ekstra kazanç getirmektedir. Sitenizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kontrol edebilir bu sayede özgür bir çalışma modeline sahip olabilirsiniz.

Herkes kendi işinin patronu olmak ister, e ticaret bunun en güzel ve en risksiz halidir. Harcanan düşük paralar ile büyük kazançlar için e ticaret sitesi kurmak mantıklı bir tercih olacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara.