ADS Web Tasarım & Reklam Ajansı

Garantili Profesyonel Hizmet

Profesyonel SEO Hizmeti

seo hizmeti

SEO Nedir?

SEO Hizmeti – SEO Fiyat – SEO Hizmet fiyatları – SEO Hizmet teklifi – SEO Hizmet.

SEO, yani arama motoru optimizasyonu, Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında yapılan aramalarda daha üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaları ifade etmektedir. Kapsamlı bir SEO çalışması, ayrıntılı olarak ele alınan ve bu doğrultuda belli bir zamana yayılan süreç gerektirir.

Zira yapılan SEO çalışması hizmetinden olabildiğince yüksek düzeyde verim sağlanabilmesi için iç ve dış SEO çalışmalarının bütüncül şekilde ele alınması şarttır.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO çalışmasının birincil amacı, Türkçe açılımının da çağrıştıracağı gibi arama motorlarında görünmek ve olabildiğince üst sıralara çıkmaktır. Bu bağlamda SEO hizmeti ile buluşan bir internet sitesinin arama motorlarından gelen ziyaretçi sayısı (organik ziyaretçi) artacak ve buna bağlı olarak geliri de yükselecektir.

İster niş siteler olsun, ister forum veya bloglar, çevrimiçi her sayfaya SEO çalışması uygulanabilmektedir.

Belli kelime veya kelime gruplarına odaklanılarak yapılan backlink çalışmaları, ziyaretçinin site içi sayfalarda gezinmesini ve daha uzun süre kalmasına odaklanan ara yüz ve görünüm çalışmaları, içeriklerdeki başlık, görsel ve etiket gibi ayrıntıların ele alındığı çalışmalar, site hızının artırılmasına dönük yapılan işlemler ve dahası…

Tümü, öncelikle arama motorlarında üst sıralara çıkmak için gereklidir. Ayrıca siteyi ziyaret edenler için kullanıcı dostu bir görünüm ve kullanım deneyimi sunmakta SEO hizmetinde aranan bir gerekliliktir.

Bir iyileştirme süreci olarak okunması gereken SEO hizmeti, yapılacak çalışmalara ve sitenin durumuna göre zaman alabilir.

SEO Çalışması

SEO çalışmasının bir uzman tarafından yapılması önemlidir; çünkü gerek iç gerek dış SEO çalışmalarında yapılabilecek ufak bir hata daha kötü duruma düşülmesine neden olabilecektir. Buna karşın SEO uzmanının da onayıyla bazı ufak çalışmalar site sahibi, yazarı ya da editörü tarafından da yapılabilir.

Çalışma Detayları;

  • Site içi SEO
  • Google Uyumlu Şematik Çalışma
  • Google Uyumlu Dış Bağlantı Çalışması
  • Google Uyumlu Sosyal Medya Bağlantı Çalışması

  • Not 1: Performans artışı olmadığında ücret iadesi yapacağım.
  • Not 2: Herhangi bot veya legal olmayan çalışma yapmıyorum. Tamamen organik çalışmadır.
Call Now ButtonHemen Ara.